Potřebujete poradit? Kontaktujte Rudu: ruda@radiostar.cz | tel.: 602 402 376

nechte si doručit zboží k vybranému prodejci, kde máte zaručeno odborné poradenství a instalaci s nastavením platit budete až při převzetí zboží lze objednat i na dobírku

Jste v sekci: Přečtěte si

Výprodej modely 2017

20.02.2018 11:00
Autoradio Sony MEX-N4100BT za cenu 3 590 Kč
model je vybaven v čelním panelu konektorem USB s přímým ovládáním iPod, iPhone. Prosvícení tlačítek je přepínatelné, máte možnost navolit barvu modrou nebo červenou. Mikrofon pro telefonování je integrovaný pod čelním panelm, ale máte možnost si připojit externí směrový mikrofon XA-MC10. Zvuk bude ještě více čistší a jasnější.

Externí mikrofon XA-MC10 za cenu 663 Kč

30 cm subwoofer Sony Xplod GTR serie XS-GTR121L za cenu 2 093 Kč

a další položky různého sortimentu - zesilovače, reproduktory, signálové procesory, příslušenství pro montáž jako plastové rámečky, kabelové redukce ....

Co je to RDS zkratka na autoradiu

13.09.2017 13:00
I když funkce RDS (Radio Data System) využijeme víc v automobilu než a AV receiveru či hifi tuneru, ani u nich není na škodu vědět, jak se naladěná stanice jmenuje – když nic jiného. Pojďme k rychlému opáčku, co mají jednotlivé funkce RDS vlastně na starosti ...

AF
(alternativní Frekvence) – Stanice vysílá informace o alternativních frekvencích, na kterých je možné ji naladit. Pokud signál spadne pod přijatelnou úroveň (nejčastěji stereo zvuk v FM) nebo se objeví intenzivnější signál, tuner se přeladí na silnější signál. AF nachází využití hlavně při poslechu za jízdy.

CT (Clock Time) – Stanice vysílá lokální čas, podle něhož může přijímač automaticky seřídit údaj svých interních hodin. Funkce je vítaná zejména u autorádií a radiobudíků.

EON (Enhanced Other Networks) – Umožňuje počítači monitorovat další sítě, nejčastěji pro dopravní zprávy.

PI (Program Identification) – Unikátní kód pro identifikaci stanice. Každá stanice má svůj vlastní, se specifickým kódem předvolby země.

PS (Program Service) – Osmiznaková informace o názvu stanice, případně služby.

PTY (Program Type) – Označuje druh vysílaného programu. Předvoleno je 31 druhů (pop, jazz, zprávy atd.), přičemž PTY31 je vyhrazeno pro důležité regionální informace, např. o zemětřesení. Pozor! V Evropě a v zámoří jsou typy předdefinované rozdílně.

REG (Regional Links) – Má-li stanice odlišné varianty pořadů (např. zpravodajství) pro různé regiony, slouží tento příznak pro naladění frekvence s verzí programu pro příslušnou oblast.

RT (Radio Text) – Informace s volným významem, tvořená až 64 znaky, kterou stanice obvykle využívají pro zobrazení reklamy, svého sloganu nebo názvu přehrávané skladby a jména jejího interpreta.

TA, TP – (Travel Announcements, Traffic Program) – Pokud je přijímač nastaven na prohledávání aktuálních nebo ostatních stanic s dopravním zpravodajstvím, zachytí-li příznak TA či TP, začne přehrávat její aktuální informace, a to bez ohledu na to, zda právě reprodukuje třeba cédéčko či kazetu. Po skončení dopravního zpravodajství se přijímač vrátí zpět k původní činnosti. Užitečná funkce především pro příjem v automobilu.

TMC ( Trafic Message Channel) - Tento datový kanál s dopravními informacemi vyžaduje RDS-TMC dekodér. Nejčastěji se využívá ve spojení s navigačním zařízením, které pak dokáže podle nejaktuálnějších dopravních informací přepočítat trasu cesty, např. přes volnější místa.

Nové modely autoradií Sony s bluetooth technologií

15.03.2011 14:48
Dva nové vylepšené modely, s kterými můžete volat handsfree, přenášet hudbu pomocí technologie Bluetooth® , přehrávat CD a oblíbené MP3.

Nejprodávanějším modelem Sony autoradií v minulé modelové řadě bylo autoradio MEX-BT3800U.
Vylepšeným nástupcem je autoradio Sony MEX-BT3900U - tento model je vybaven v čelním panelu konektorem USB s přímým ovládáním iPod, iPhone. Prosvícení tlačítek je přepínatelné, máte možnost navolit barvu modrou nebo červenou. Zesilovač je bytelný s celkovým výkonem 208 W, zvukovou charakteristiku si s pomocí nového 7pásmového equalizéru EQ7 vyladíte podle svých potřeb. Mikrofon pro telefonování je integrovaný pod čelním panelm, ale máte možnost si připojit externí směrový mikrofon XA-MC10. Zvuk bude ještě více čistší a jasnější.
Zkrátka - model 3900U je jasným prodejním favoritem v kategorii Bluetooth® autoradií.

Autoradio Sony MEX-BT2900 - základní model autoradia pro pohodlné telefonování za přijatelnou cenu.

Sony CDX-GT450U autoradio s konektorem USB a vstupem AUX

15.03.2011 14:30
Kdo chce přehrávat svoji hudební sbírku přes USB konektor, zvolí model Sony CDX-GT450U. Ten má skvělý výkonný ekvalizér EQ7, výstup pro subwoofer. Svůj digitální hudební přehrávač můžete samozřejmně dobíjet, vyhledávat během přehrávání další skladby nebo přehrávat ukázky skladeb.

K autoradiu lze dokoupit dálkový infraovladač Sony RM-X151, autoradio můžete ovládat joystikem Sony RM-X4S nebo ovládáním z volantu.
A to vše za příjemnou cenu.

Levná autoradia Sony pro přehrávání CD, MP3

15.03.2011 12:30
Autoradia Sony Xplod s přehráváním CD a MP3.

Nejzákladnější model Sony CDX-GT250MP má prosvícení tlačitek červené, má ve výbavě čelní vstup AUX. Příznivci zeleného podsvícení tlačítek zvolí model Sony CDX-GT252MP se shodnými parametry.

Specialita od Sony autoradio DSX-S100

03.03.2011 13:48
Po vyklopení čelního panelu neuvidíte štěrbinu pro vložení CD, ale objeví se přihrádka "TUNE TRAY" - přihrádka pro přehrávače nebo nosiče dat. Váš USB flash disk, přehrávač MP3, WALKMAN nebo jakýkoli iPod, iPhone či iTouch připojíte k vestavěnému kabelu a uložíte do přihrádky ....

Sony DSX-S100 - nové řešení připojení digitálních přenosných přehrávačů, nosičů dat v autoradiu !!

Novinka 2010 Xplod multimedia od Sony

03.08.2010 14:48
Domácí kino v automobilu od Sony - dva nové modely autoradia. Xplod™ XAV-70BT a XAV-60 – dva AV recievery velikosti 2DIN určené k zabudování do palubní desky nabízí video o vysokém rozlišení a intuitivní uživatelskou obsluhu.
Elegantní XAV-70BT a XAV-60 jsou vybaveny širokoúhlým dotykovým displejem WVGA, o úhlopříčce 7 (respektive 6,1 palců) ideálním jak pro promítání videa, tak pro intuitivní ovládání, které máte vždy na dosah ruky. WVGA displej nabízí rozlišení 800 x 480 pixelů (až pětkrát více než běžné QVGA displeje AV systémů).

Model XAV-70BT je vybaven také technologií Bluetooth® umožňující bezdrátové streamování hudby nebo hands-free telefonování.

Nová autoradia Xplod 2009 od Sony

07.04.2009 14:48
Sony vám nabízí pro rok 2009 skvělou jízdu! Nové možnosti propojení: USB, iPod 1-wire a Bluetooth .....
Funkce „USB 1-wire“ znamená, že je pro různé hudební přehrávače použitý jediný port.
Když se například budou chtít vaši přátelé podělit o svou nejnovější hudbu, nezáleží na tom, jestli ji mají uloženou na USB paměťovém médiu, v iPodu®, iPhonu® nebo Walkmanu®. Jednoduše se připojí ke stejnému USB vstupu. USB 1-wire port nabízí kromě snadného připojení také možnost dobíjení a ovládání kompatibilních hudebních přehrávačů z čelní jednotky.

Hovořte bezpečně handsfree se SONY modelem Bluetooth® MEX-BT3600U

09.06.2008 13:48
Máme vylepšený model MEX-BT3600U. Funkcemi nabitý vestavěný tuner s přehrávačem disků, mnoha mimořádnými technologiemi zvuku a pohodlím technologie USB, vstupem přenosného audia a technologií Bluetooth®. Hovořte handsfree při řízení a bezdrátově přenášejte hudbu z telefonu vybaveného technologií Bluetooth® nebo přehrávače MP3.

Na dovolené, do kanceláře, domů – přenosný DVD přehrávač SONY DVP-FX720

20.05.2008 19:00

Přenosný DVD přehrávač SONY DVP-FX720 je dokonalým společníkem na dlouhé cesty nebo třeba jen na sladké lenošení na zahradě. Díky baterii s výdrží až pět hodin a 7palcovému širokoúhlému LCD displeji formátu 16:9 s křišťálově čistými barvami se můžete bavit u svých filmů kdekoli a kdykoli chcete.

Díky širokoúhlému displeji a výkonnému systémovému procesoru dokáže SONY DVP-FX720 skvěle přehrávat filmy na DVD, ale stejně dobře poslouží i pro přehrávání audio CD, hudby v MP3 nebo prohlížení fotografií uložených na CD. Přehrávač je vybaven USB vstupem, takže je možné k němu připojit fotoaparát nebo USB paměť a jednoduše si prohlédnout oblíbené fotografie nebo poslechnout nejnovější hudební soubory.

Další funkcí je možnost dobíjení v automobilu pomocí přiložené autonabíječky, díky které může zábava pokračovat bez přestání i při těch nejdelších cestách. Jednoduchou a pohodlnou obsluhu za všech okolností zajišťuje další užitečná součást sady - dálkový ovladač.

A obraz v automobilu ? … DVD přehrávače SONY MEX-DV900 a MEX-DV1000

12.05.2008 19:25

Kdo se dívá nezlobí. Vždyť je to tak příjemné se podívat na zadních sedadlech během zdlouhavé cesty, třeba k moři, na svůj oblíbený film. Cesta pak rychleji utíká. Řidiči by se téhle kratochvíli měli rozhodně vyhnout, vždyť bezpečnost je na prvním místě!

A model SONY MEX-DV1000 slouží i k další zábavě – KARAOKE.

A pro přehrávače iPod® máme připravenou silnou trojku od SONY CDX-GT50UI, CDX-GT44IP, CDX-GT55IP

11.04.2008 14:55

Za pomoci integrovaného konektorem s kabelem pro přehrávač iPod® si můžete jednoduše vychutnat přenosnou sbírku hudby na cestách. Stačí si vybrat některý z těchto modelů: CDX-GT50UI, CDX-GT44IP, CDX-GT55IP, připojit a stisknout tlačítko přehrávání.

Motorizovaný odklopný čelní panel, to je SONY CDX-GT929U

08.04.2008 18:45

V elegantním titanovém čelním panelu se skrývá perfektní modro-bílý displej s bodovou matricí, ovládat autorádio na něm můžete joystickovým ovladačem. Další funkce představujeme ve zkratce - USB vstup, přehrává MP3, WMA, Atrac3plus, AAC, výstupní zesilovač typu S-MOSFET s výkonem 4x52W, RDS-EON, EQ3 Parametric - 3pásmový ekvalizér, DSO II - virtuální úprava zvuku, Quick-BrowZer - vyhledává skladby, ovládání CD měniče, volitelné prosvícení tlačítek s volbou modrá/červená/zelená, audio AUX vstup 3,5 mm minijack, tři výstupy předzesilovače, bezdrátové ovládání v ceně. Podrobnosti u výrobku SONY CDX-GT929U.

 

SLIM SONY subwoofery s uzavřenou ozvučnicí XS-LB10S, XS-LB12S

28.02.2008 12:31

Novinka z řady SLIM a to subwooferové reproduktory. Velmi ploché subwooferové reproduktory XS-L10S – velikost 25cm, SONY XS-L12S – velikost 30cm jsou zabudovány do velmi plochých uzavřených ozvučnic s přesně počítanou litráží. Hloubka instalace do 20cm !!! Jasný a přesný dunivý bas podpoří zesilovače SONY XM-1S.

Zesilovače SONY XM-ZR602 a XM-ZR604

26.02.2008 08:01

Zcela nový design přináší nová kolekce zesilovačů Sony Xplod. S tuningovým tvarem v matně černé se bude určitě vyjímat i ve vašem voze. K dispozici jsou dva modely XM-ZR602 a XM-ZR604.

SONY CDX-GT828U model s předností vylepšené mechaniky CD

08.02.2008 10:55

Mechanika Drive-S HX je mechanika určená pro dražší modely CD tunerů. Díky ještě lepšímu vyladění konstrukce nabízí mechaniky Drive-S HX čistší zvuk, lepší separaci složek, dokonalejší podání prostoru a perfektní dynamiku. Kreslící displej 3D, tlačítka s výběrem barvy svitu - modrá / červená / zelená. A zvuk ?……. Výkon 4x52W, technologie virtuálního trojrozměrného zvuku DSO II zajišťuje dojem, jako by zvuky přicházely z reproduktorů umístěných ve výši hlavy i když jsou reproduktory namontované na úrovni podlahy. Tento model se má čím pochlubit. Podrobnosti o výrobku SONY CDX-GT828U.

Nový přehrávač CDX-GT225C zeleně podsvícený

29.01.2008 14:35

A máme první novinku z katalogu SONY pro rok 2008. Model SONY CDX-GT215C je již doprodán a na jeho místo nastoupil nový model SONY CDX-GT225C. Nový je design, volitelné prosvětlení tlačítek (zelená-oranžová) a hlavně přibyl výstup pro subwoofer.

Modernizovaný pár od SONY přichází CDX-GT420U a CDX-GT424U

22.01.2008 01:35

Modely s USB konektorem v čelním panelu. Výraznější model SONY CDX-GT420U je ve stříbrném provedení, model CDX-424U je v černé klasice. Naprosto nová funkce pro vyhledávání skladeb - Quick-BrowZer - zmačknutím tlačítka Q-BROWSE vyhledáváte požadovanou skladbu i během přehrávání v MP3, WMA, AAC skladbách. Dálkový ovladač je součástí balení, výstup pro subwoofer je samozřejmostí.

Model s dobrou výbavou SONY CDX-GT620U

09.01.2008 16:35

Nový design modelu s odklápěcím celoplošným displejem Vás nadchne. Výkon 4x52W, tlačítko pro vyhledávání skladeb Q-BROWSE, tlačítko pro vylepšení zvukové kvality MP3, WMA skladeb DM a skrytý konektor USB v čelním panelu. To je vynikající model za dobrou cenu.

 Podrobnosti najdete u výrobku SONY CDX-GT620U.

SLIM SONY zesilovače XM-1S, XM-4S

21.12.2007 15:35

Máte malé auto? Máte malý kufr, nebo už jeho většinu zabírají zesilovače? Přesto chcete přidat na výkonu své aparatury? Máme pro vás řešení! Pořiďte si naší novinku, zesilovače z řady SLIM. Stačí vám jen (š/v/h) 223 x 43,5 x 197 mm. Podrobnosti najdete u výrobku SONY XM-1S.

Tuningový design s Bluetooth SONY MEX-BT5100

20.12.2007 08:55

SONY MEX-BT5100 je řídící jednotkou Sony vybavenou bezdrátovou technologií Bluetooth®, která se automaticky spáruje s mobilním telefonem s podporou Bluetooth® a funguje jako handsfree. Telefonní seznam, uložený v paměti telefonu, se přitom zobrazuje na snadno čitelném displeji autorádia a hlas snímá vestavěný mikrofon. Další zajímavou funkcí MEX-BT5100 je možnost přehrávání hudby z MP3 přehrávače nebo telefonu, podporujícího funkci Bluetooth® audiostreaming. Špičková CD mechanika Drive-S HX s 24-bitovým převodníkem, zvuk podporovaný ekvalizéry se žene do S-MOSFET zesilovačů 4x 52W. To vše je skryto za celoplošným odnímatelným titanovým panelem s bílým prosvětlením.

SONY CDX-GT220 a CDX-GT222

16.10.2007 09:01

Kterému z nich dáte přednost - designu stříbrnému nebo černému provedení.

Tyto základní modely přehrávají MP3, mají možnost zapojení přenosných MP3 přehrávačů do čelního vstupu konektorem jack 3,5mm a zvukově vás potěší funkcí Loudness. Podrobnosti najdete u výrobku SONY CDX-GT222.