Potřebujete poradit? Kontaktujte Rudu: ruda@radiostar.cz | tel.: 602 402 376

nechte si doručit zboží k vybranému prodejci, kde máte zaručeno odborné poradenství a instalaci s nastavením platit budete až při převzetí zboží lze objednat i na dobírku

Registrace

Co získáte vy:

  • Velkoobchodní ceny (po přihlášení do systému) *)
  • Zboží je skladem a připraveno k odběru či zaslání
  • Nakupujete od přímého distributora bez mezičlánků
  • Jsou vám k dispozici propracované návody, zapojení a produktové listy
  • Produktová školení samozřejmostí
  • Podpoříme vás zapůjčením zboží, předváděcích panelů, reklam

Vyplňte prosím následující údaje, zejména věnujte pozornost správné e-mailové adrese.


Přihlašovací jméno

Heslo

E-mail


*) Platí pro podnikatele, kteří se chtějí stát členy naší prodejní sítě.
Po registraci se přihlašte dle výše vyplněného jména a hesla a vyplňte Formulář partnera.
Po jeho odeslání Vás budeme kontaktovat. Na uvedenou e-mailovou adresu obdržíte obratem potvrzení o registraci.


Osoba, která vyplnila tento formulář souhlasí se zařazením všech jím vyplněných osobních údajů (dále jen „údaje“) do databáze společnosti jakožto správce (dále jen „Společnost“), a s jejich následným zpracováním prostřednictvím zpracovatele pro marketingové účely Společnosti, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 10-ti let) s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje.

Bere na vědomí, že má práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese Společnosti odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd.

V případě pochybností o dodržování práv správcem se může na Společnost obrátit a případně se s podnětem může obrátit i přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 27, Praha 7.