Potřebujete poradit? Kontaktujte Rudu: ruda@radiostar.cz | tel.: 602 402 376

nechte si doručit zboží k vybranému prodejci, kde máte zaručeno odborné poradenství a instalaci s nastavením platit budete až při převzetí zboží lze objednat i na dobírku

Jste v sekci výrobců: SONY

Tipy výrobce


O firmě SONY

Leden, 2010: Společnost SONY je přední celosvětový inovátor v oblasti výrobků audio, video, komunikačních a informačních technologií jak pro soukromé spotřebitele, tak i pro profesionální trhy. Jméno Sony má dobrý zvuk díky audiovizuálním výrobkům, jako je televizor BRAVIA™ LCD s vysokým rozlišením (HD), digitální fotoaparát Cyber-shot™, kamkordér Handycam® nebo MP3 přehrávač Walkman® a dále osobní počítače VAIO™ a profesionální HD vysílací zařízení, které využívá zejména technologii XDCAM™ HD. Společnost nabízí v oblasti vysokého rozlišení kompletní hodnotový řetězec a díky své činnosti na poli spotřební elektroniky, hudby, záznamu a přenášení obrazu, her a online zařízení je Sony jednou z předních světových značek pro digitální zábavu. Po celém světě zaměstnává na 170 000 pracovníků.

Díky svému dlouhodobému fotbalovému partnerství - jako oficiální sponzor Ligy mistrů UEFA do roku 2012, jako oficiální partner FIFA do roku 2014 a jako globální sponzor mistrovství světa ve fotbale v letech 2010 a 2014 - má společnost Sony podíl na nadšení miliónů fotbalových fanoušků po celém světě.

Více informací o Sony Europe najdete na adresách http://www.sony-europe.com a http://www.sony-europe.com/presscenter

„Sony“, „WALKMAN“, „VAIO“, „Xplod“, „ZAPPIN“, „12 TONE ANALYSIS“ a „Quick BrowZer“ jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Corporation. „SensMe“ je ochranná známka společnosti Sony Ericsson Mobile Communications AB. „iPod“, „iPhone“ a „iTouch“ jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc. Všechny ostatní ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem jejich konkrétních vlastníků.

Od svého založení v roce 1946 zaujímá roli inovátora a průkopníka nových technologií, které znamenaly revoluci v daném odvětví, a bez nichž si život v současné době již nedokážeme představit.

V roce 1950 vznikl první kazetový přehrávač, v roce 1955 první tranzistorové rádio. Následovali – tranzistorový televizor, barevný videorekordér, Walkman, CD přehrávač, 8-mm videokamera a také Mini-Disc systém.

Sony jako jedna z prvních odstartovala novou epochu multimediálních technologií – herní konzole PlayStation, mobilní telefony Sony Ericsson, ale také produkty VAIO.

Sony Central and Southeast Europe Kft., organizační složka Česká republika
V parku 2309/6, 148 00 Praha 4 - Chodov, Česká republika 

Ostatní kontakty:
Zákaznické středisko (pro koncové zákazníky)
tel.: +420 222 864 199
Recepce, ústředna
tel.: +420 222 864 111
Elektronická pošta - podpora pro zákazníky
support.cz@eu.sony.com