Potřebujete poradit? Kontaktujte Rudu: ruda@radiostar.cz | tel.: 602 402 376

nechte si doručit zboží k vybranému prodejci, kde máte zaručeno odborné poradenství a instalaci s nastavením platit budete až při převzetí zboží lze objednat i na dobírku

Jste v sekci výrobců: VIBE

Tipy výrobce


VIBE - inovační design a výjimečná kvalita

VIBE výrobky jsou ukázkou zvukové reprodukce v tom nejlepším! Od zesilovačů, reproduktorů a subwooferů až ke kabeláži, kombinace jednotlivých VIBE komponentu znamená nezapomenutelný zvukový zážitek, který doposud nepřekonal žádný z ostatních britských výrobců. Ocenění dB Drag, EMMA jsou důkazem, že žádná část vývoje a důsledné kvalitní výroby nebyla opomenuta.

Firma Midbass Ltd je specialistou na výrobky car audio a je jedničkou ve Velké Británii. V současné době je to více než 200 rozdílných produktů. Reproduktory, subwoofery, zesilovače, pasivní subwooferové skříně, aktivní subwooferové skříně, kabely a ostatní příslušenství.

Firma Midbass byla založena v roce 1989 jako specialista na basové systémy. Po dvou letech výzkumu a vývoje uvedla první produktovou řadu. Po dalších pěti letech vyvinula další produktové řady a rozšířila síť svých dealerů.

V roce 1999 začala firma Midbass spolupracovat s předním prodejcem specializovaného příslušenství ve Velké Británii, firmou Halfords, která má jen ve Velké Británii přes 400 prodejen. Pro propagaci bylo postaveno několik demoaut. Produkty Vibe, Fli, Edge jsou proslulé a uznávané nejen ve Velké Británii, ale i v ostatních zemích světa. Pozice produktů je sebevědomá a pevná, produkty jsou neustále zlepšovány a inovovány.

Během deseti let získala značka Vibe, Fli a Edge mnoho prestižních zlatých cen v odborných časopisech.